Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje

Patatina Pringles Salce Kosi Dhe Qepe 40g

EAN : 5053990107384.

Vazhdoni Porosine