Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje.

Karikues per Bateri te rikarikueshme AA dhe AAA per 45 minuta Duracell Modeli CEF27

EAN : 5000394114524.

Vazhdoni Porosine