Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje

Leng Frutash Jaffa Portokall dhe Nektarine 1.5 L

EAN : 8600101990525.

Vazhdoni Porosine