Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 24 Litra uje.

Brusketa Bake Rolls Salce Kosi Dhe Qepe

EAN : 5201360674503.

Vazhdoni Porosine