Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 24 Litra uje.

Salce Ristoris Kerpudhe dhe Tartuf i Zi

EAN : 8056515242444.

Vazhdoni Porosine