Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje

Salce Cirio Kerpudha dhe Salcice 350g

EAN : 8001440129957.

Vazhdoni Porosine