Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 24 Litra uje.

Buke Feta Mulino Bianco Drithera dhe Soja 400g

EAN : 8076809582179.

Vazhdoni Porosine