Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 09:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 24 Litra uje.

Grissini Amor Di Pane Ulli Dhe Rozmarine 125g

EAN : 8005803010371.

Vazhdoni Porosine