Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje

Caj Maraviglia Lule dhe Fruta Pylli 15 bustina

EAN : 8013399723735.

Vazhdoni Porosine