Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje.

Pizza E Ngrire AK Me Ullinje Dhe Proshute 360g

EAN : 5304000021184.

Vazhdoni Porosine