Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje

Akullore Kpi Kpi Vanilje Dhe Kakao 3L

EAN : 5202234051635.

Vazhdoni Porosine