Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje.

Akullore Cornetto Me Vanilje Dhe Karamel

EAN : 8690637818370.

Vazhdoni Porosine