Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje.

Aromatizues Ambienti Air Wick Aparat Elektrik dhe Rimbushje Vanilje Dhe Orkide 19ml

EAN : 5201347490324.

Vazhdoni Porosine