Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje.

Kane Uji 2L Dhe 4 Gota Plastike

EAN : 8691459098001.

Vazhdoni Porosine