Punojme nga e Hena ne te Diele, orari 08:00-20:30. Sherbimi behet ne Tirane. Transport Falas per Porosite mbi 4000 Leke. Mund te porositen jo me shume se 30 Litra uje

Xhel Dhe Deodorant Nivea Rock&Salt 250ml Black&White 250ml

EAN : 9005800306490.

Vazhdoni Porosine